5 medali w Nowym Targu

Ośmiu zawodników KMKK wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate, który odbył się 20 listopada 2022 r. w Nowym Targu. Reprezentujący KMKK karatecy wywalczyli 2 złote i 3 srebrne medale.

W kumite złoto wywalczyli senpai Milena Zander i senpai Nataniel Zander. Także w kumite srebro w swoich kategoriach zdobyli Krystian Suder i Damian Kopeć.

W połączonej kategorii senior i masters udział wzięli senpai Maciej Grzymek, senpai Tomasz Suder i senpai Michał Hałaj, który debiutował na zawodach Kyokushin.

W kata srebrny medal zdobyła senpai Milena Zander.

W kata startowali również senpai Krystian Suder, senpai Nataniel Zander oraz senpai Tamara Worobiak, która wygrała w pierwszej rundzie, ustępując w drugiej.

Sędziowali z KMKK sensei Grzegorz Brucki oraz, debiutujący w tej roli, senpai Michał Zander. Zawodnikami podczas turnieju opiekował się senpai Patryk Komsa.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Sportowe Karate „Yokozuna” w Nowym Targu, prowadzone przez sensei Ewę Pawlikowską.

 

KMKK

Przekaż 1% podatku na KMKK:

KRS: 0000270261

z celem szczegółowym:

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai 9360

Kontakt

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai

Zadzwoń: 605 683 260, 606 664 558

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj: Facebook KMKK