Trenowaliśmy w Porębie

W letnim obozie sportowym Klubu Mistrzostwa Karate Kyokushinkai, który odbył się 5–14 sierpnia 2022 r. w ośrodku „Pod Kamiennikiem” w Porębie, wzięło udział 57 członków Klubu.

Kadrę obozu stanowili instruktorzy KMKK: sensei Grzegorz Brucki, sensei Jakub Grzymek, senpai Michał Zander, senpai Maciej Grzymek, senpai Patryk Komsa, senpai Krystian Kukułka, oraz pielęgniarka senpai Anna Chlebda.

Codzienne treningi Karate Kyokushin w podziale na grupy wiekowe, zajęcia ogólnosportowe, gry i zabawy ruchowe i integracyjne, wycieczki, karaoke i dyskoteka, turniej karate i kąpiele w basenie kupionym przez Klub – w trakcie obozu nie brakowało atrakcji.

Podczas wydarzenia odbył się egzamin na stopnie kyu, który przeprowadził shihan Robert Kopciowski 6 DAN, prezes MOZK. Do testu przystąpiły 44 osoby. Szczególne gratulacje należą się senpai Rafałowi, który zdał na 3 kyu, oraz senpai Tomaszowi i senpai Jakubowi, którzy zaliczyli egzamin na 4 kyu. Gratulujemy!

Najbliższy obóz KMKK – tym razem dla dorosłych członków Klubu – planowany jest na 20-23 października 2022 r. Szczegóły podamy wkrótce.

Galeria zdjęć z wydarzenia jest dostępna TUTAJ.

 

KMKK

Przekaż 1% podatku na KMKK:

KRS: 0000270261

z celem szczegółowym:

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai 9360

Kontakt

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai

Zadzwoń: 605 683 260, 606 664 558

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj: Facebook KMKK