4 medale dla KMKK!

Pięcioro zawodników KMKK wzięło udział w Mistrzostwach Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Kyokushin Karate, które odbyły się 5 marca 2022 roku w Dukli. W mistrzostwach wystartowało 246 zawodników z 35 klubów.

W Mistrzostwach Makroregionu Południowego 2022 pierwsze miejsce w kategorii „Kumite MASTERS pow. 85 kg” zajął instruktor KMKK senpai Michał Zander. Również ze złotem z mistrzostw wróciła Milena Zander, która zwyciężyła w kat. „Dziewczęta – juniorki młodsze do 55kg”. Trzecie miejsce w kat. „Chłopcy – juniorzy do 75kg” zajął Jakub Kracoń.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików drugie miejsce w kat. „Chłopcy – młodzicy pow. 60kg” zajął Bohdan Zamkovyi.

W kata wystartowały Tamara i Milena. Konkurencja była duża a poziom wysoki – tym razem nasze zawodniczki wróciły bez medali.

W klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Makroregionu Południowego Dukla 2022, na 35 startujących klubów, Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai zajął VI miejsce, ex aequo z Leżajskim Klubem Kyokushin Karate. W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików drużynowo uplasowaliśmy się na IX pozycji.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy! Osu!

 

KMKK

Przekaż 1% podatku na KMKK:

KRS: 0000270261

z celem szczegółowym:

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai 9360

Kontakt

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai

Zadzwoń: 605 683 260, 606 664 558

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj: Facebook KMKK