Wyjazd na obóz

W najbliższy piątek ruszamy na Letni Obóz KMKK! Zbiórka osób jadących autokarem z parkingu przy ul. Ułanów 3 w Krakowie (przy Zespole Szkół nr 1) planowana jest na godz. 12:00. Następnie zatrzymamy się ok. godz. 13:15 na parkingu przy Szkole Podstawowej we Włosani. Prosimy o punktualne przybycie na miejsca zbiórki.

Osoby, które planują dojechać lub dostarczyć dzieci na obóz własnym transportem prosimy o informację w tej sprawie. Prosimy o przybycie na miejsce na godz. 14:30.

Przypominamy, że uczestnicy obozu muszą być zdrowi w dniu wyjazdu, bez objawów sugerujących chorobę zakaźną. W obozie nie mogą wziąć udziału osoby chore, a także ci, którzy zamieszkiwali z osobą przebywającą w izolacji w warunkach domowych lub mieli kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie 10 dni przez rozpoczęciem wypoczynku.

W związku ze stanem epidemii COVID-19, uczestników obozu i opiekunów prawnych uczestników prosimy o zapoznanie się z dodatkowym "Regulaminem uczestnictwa w obozie Klubu Mistrzostwa Karate Kyokushinkai w związku z zagrożeniem COVID-19". Uczestnictwo w obozie oznacza akceptację poniższego Regulaminu.
Regulamin dostępny jest TUTAJ.

 

KMKK

Przekaż 1% podatku na KMKK:

KRS: 0000270261

z celem szczegółowym:

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai 9360

Kontakt

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai

Zadzwoń: 605 683 260, 606 664 558

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj: Facebook KMKK