Kolejne 1 kyu w KMKK!

W egzaminie, który odbył się 15 czerwca 2021 r. w Wieliczce wzięło udział dwóch senpai z KMKK. Senpai Grzegorz, znany jako Słoń, i senpai Mariusz zdali egzamin na 1 kyu, stając się tym samym kandydatami do czarnego pasa.

Senpai Słoń i senpai Mariusz 15 czerwca 2021 r. przystąpili do egzaminu na 1 kyu. Test przeprowadzili shihan Robert Kopciowski, 5 DAN, prezes MOZK, i sensei Krzysztof Kopciowski, 3 DAN, prezes WKKK, przy asyście licznych posiadaczy wysokich stopni, w tym instruktorów KMKK: sensei Grzegorza Bruckiego i senpai Macieja Grzymka.

Po części sprawnościowej i skrupulatnym teście technicznym, odbyły się walki egzaminacyjne senpai Słonia. Posiniaczony, ale szczęśliwy, senpai Słoń zaliczył egzamin na 1 kyu. Gratulujemy!

Senpai Mariusz zaliczył egzamin sprawnościowy i techniczny, a jego walki egzaminacyjne odbyły się podczas 8. Otwartego Zgrupowania Małopolskiego Okręgowego Związku Karate, które odbyło się 19 czerwca 2021 r. w Wieliczce. Na zgrupowaniu KMKK reprezentowali: instruktor senpai Maciej Grzymek, senpai Mariusz i senpai Tamara.

Było to już 8. zgrupowanie MOZK. Gospodarzem wydarzenia był Wielicki Klub Karate Kyokushinkai, kierowany przez sensei Krzysztofa Kopciowskiego (3 DAN). Zgrupowaniu przewodzili shihan Andrzej Drewniak (9 DAN), shihan Robert Kopciowski (5 DAN) i shihan Andrzeja Krawontki (5 DAN).

Po rozgrzewce i kumite uczestnicy zgrupowania biegiem udali się do oddalonej o ok. 1 km Tężni Solankowej, gdzie odbył się krótki trening kihon i kata.

Gratulujemy. Osu!

 

KMKK

Przekaż 1% podatku na KMKK:

KRS: 0000270261

z celem szczegółowym:

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai 9360

Kontakt

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai

Zadzwoń: 605 683 260, 606 664 558

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj: Facebook KMKK