Egzamin dla członków KMKK

Członków wszystkich sekcji KMKK zapraszamy na egzamin szkoleniowy na stopnie KYU, który odbędzie się w dojo przy ul. Ułanów 3 w Krakowie. Celem sprawdzianu jest podniesienie kwalifikacji naszych zawodników.

Egzamin przeprowadzi shihan Robert Kopciowski, 5 DAN, prezes MOZK.

Z racji wprowadzonych restrykcji sanitarnych, prosimy o potwierdzenie u sensei Grześka lub sensei Kuby dopuszczenia do egzaminu i następnie zapisywanie się drogą smsową (potrzebne dane to: imię i nazwisko zdającego, aktualnie posiadany stopień KYU, data urodzenia). Weryfikacja listy uczestników odbędzie się przed wejściem do dojo, prosimy o przybycie min. 20 min. przed rozpoczęciem.

Wydarzenie odbędzie się przy zachowaniu wszystkich wymaganych przez GIS i MZ przepisów bezpieczeństwa. Prosimy pamiętać o zasadach sanitarnych, m.in. braku widowni podczas egzaminu, dezynfekcji rąk przy wchodzeniu i wychodzeniu z dojo, zachowaniu dystansu i zasłanianiu ust i nosa w przestrzeni publicznej. Na egzamin prosimy przyjść w karategi – unikamy korzystania z szatni.

Przypominamy także, że choć organizator wydarzenia dołoży wszelkich starań, żeby zapewnić bezpieczne warunki wszystkim uczestnikom egzaminu, niemożliwe jest całkowite wyeliminowanie ryzyka zakażenia SARS-CoV-2, a także innymi patogenami. W przypadku wystąpienia objawów chorobowych, uzyskania pozytywnego wyniku testu w kierunku koronawirusa u siebie lub osób z kontaktu nie wolno uczestniczyć w wydarzeniu, a w przypadku wystąpienia ww. objawów po wydarzeniu należy poinformować o tym niezwłocznie Zarząd Klubu – tak, aby Klub miał możliwość poinformowania innych osób uczestniczących w egzaminie o możliwości przeniesienia wirusa.

 

KMKK

Przekaż 1% podatku na KMKK:

KRS: 0000270261

z celem szczegółowym:

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai 9360

Kontakt

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai

Zadzwoń: 605 683 260, 606 664 558

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj: Facebook KMKK