Egzamin zaliczony!

Członkowie wszystkich sekcji KMKK uczestniczyli w egzaminie na stopnie KYU, który odbył się 17 grudnia 2020 r. w Krakowie.

Egzaminował shihan Robert Kopciowski 5 DAN, prezes MOZK, asystowali instruktorzy KMKK: sensei Grzegorz Brucki i sensei Jakub Grzymek. W trakcie egzaminu senpai Maciej Grzymek, instruktor KMKK, otrzymał od shihan certyfikat potwierdzający 2 kyu, na które zdał niedawno w Wieliczce.

Do testu przystąpiło 35 osób. Wszyscy pozytywnie zaliczyli egzamin. Gratulujemy! Szczególne wyrazy uznania należą się zdającym na najwyższe stopnie: senpai Pawłowi Napieraczowi, asystentowi instruktora KMKK, który w pięknym stylu zdał na wysoki stopień szkoleniowy – 4 kyu, a także senpai Andrzejowi i senpai Michałowi, którzy zdali na 5 kyu. Gratulujemy!

Jeśli sytuacja epidemiologiczna pozwoli, kolejny egzamin centralny w Krakowie planowany jest na marzec 2021 r., a egzaminy w poszczególnych sekcjach KMKK – na czerwiec 2021 r.

Galeria z egzaminu jest dostępna w zakładce MULTIMEDIA / FOTO.

 

KMKK

Przekaż 1% podatku na KMKK:

KRS: 0000270261

z celem szczegółowym:

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai 9360

Kontakt

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai

Zadzwoń: 605 683 260, 606 664 558

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj: Facebook KMKK