Zawieszenie treningów i zajęcia online

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną Zarząd KMKK podjął decyzję o zawieszeniu treningów wszystkich sekcji KMKK. Treningi zostają zawieszone od dnia dzisiejszego do 15 listopada.

Mając na uwadze rosnącą liczbę zakażeń, coraz częściej pojawiające się informacje o osobach chorych w otoczeniu członków klubu, warunki lokalowe w niektórych sekcjach (powierzchnię treningową w stosunku do liczby chętnych), a także analizując trudną sytuację w placówkach medycznych w Krakowie i okolicach, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo członków KMKK i ich bliskich musieliśmy podjąć tę trudną decyzję. Mamy nadzieję, że niebawem sytuacja epidemiologiczna się poprawi i będziemy mogli wrócić do treningów stacjonarnych.

Tymczasem, na okres zawieszenia treningów stacjonarnych, planujemy uruchomienie treningów online dla wszystkich członków KMKK. Odbywać się będą na żywo, w środy w godz. 17:30-18:30 i w piątki w godz. 18:00-19:00. Pierwszy trening online odbędzie się 4 listopada o godz. 17:30. W najbliższym czasie podamy szczegóły techniczne dotyczące treningów online. Gdyby po upływie najbliższych dwóch tygodni konieczne było dalsze zawieszenie treningów stacjonarnych, oferta treningów online zostanie powiększona.

W związku z wymuszonym przez epidemię zawieszeniem treningów na okres dwóch tygodni listopada, ale mając też na uwadze uruchomienie treningów online i koszty stałe, które klub będzie musiał ponieść w tym okresie, Zarząd KMKK zdecydował o zmniejszeniu składki członkowskiej za listopad 2020 na kwotę 40 zł.

Obserwujemy sytuację epidemiologiczną i zmieniające się przepisy dotyczące obostrzeń i funkcjonowania klubów sportowych w sytuacji pandemii. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco na FB i stronie Klubu.

Osu!
Zarząd KMKK

 

KMKK

Przekaż 1% podatku na KMKK:

KRS: 0000270261

z celem szczegółowym:

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai 9360

Kontakt

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai

Zadzwoń: 605 683 260, 606 664 558

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj: Facebook KMKK