Ruszyła akcja "Dla Milenki"

Dzięki staraniom członków oraz sympatyków Klubu Mistrzostwa Karate Kyokushinkai 11 lipca, podczas zakończenia sezonu treningowego KMKK, wystartowaliśmy z akcją charytatywną #DlaMilenki, która potrwa do końca roku. 

Milenka, siostra jednej z trenujących u nas senpai, jest wcześniakiem i ma wiele problemów zdrowotnych, m.in. padaczkę objawową, ciężką niepełnosprawność psychoruchową, opóźnienie etapów rozwoju fizjologicznego, małogłowie, dysplazję oskrzelowo-płucną, wadę serca i zaburzenia widzenia. Potrzebuje ciągłej opieki medycznej i rehabilitacji.

Podczas sobotniej imprezy został zaprezentowany skład Komitetu Społecznego, w którego wchodzi zaprzyjaźniona z Klubem Wioletta, senpai Rajmund, oraz zarząd KMKK, czyli sensei Grzegorz, senpai Jakub i senpai Krzysztof.

Zakończenie sezonu treningowego było pierwszym wydarzeniem wchodzącym w skład akcji „Dla Milenki”. Ponad 60 osób wzięło udział w treningu, zobaczyło pokaz karate i uczestniczyło w Drugim Turnieju KMKK, który odbył się pod hasłem „Dla Milenki”. Przez całą imprezę kwestowaliśmy na rzecz Milenki – dzięki hojności uczestników już pierwszego dnia zbiórki udało się zebrać pokaźną sumę. Z kolei w najbliższych dniach w mediach społecznościowych KMKK pojawi się, nagrany podczas sobotniego wydarzenia, challenge #PiątkaDlaMilenki.

Akcja „Dla Milenki” obejmuje m.in. zbieranie środków pieniężnych do puszek, organizację aukcji charytatywnych, które ruszą niebawem, lipcowe treningi "Dla Milenki" w KMKK, specjalne treningi z zaproszonymi gośćmi, a także kolejne imprezy plenerowe i inne atrakcje.

Już w tym momencie 10 puszek, które zostały przygotowane do zbiórki, zaczęło pracować w różnych miejscach i zakładach pracy. Serdecznie Wam dziękujemy.

Milenkę można też wspierać za pośrednictwem Fundacji Wcześniak Rodzice-Rodzicom, przekazując darowiznę na subkonto 13 1240 6351 1111 0010 7491 5108.

I tak, jak powiedziała Wioletta, członkini Komitetu: „Razem możemy zrobić wszystko”. Osu!

Galeria z sobotniej imprezy dostępna jest w zakładce MULTIMEDIA / FOTO.

 

KMKK

Przekaż 1% podatku na KMKK:

KRS: 0000270261

z celem szczegółowym:

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai 9360

Kontakt

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai

Zadzwoń: 605 683 260, 606 664 558

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj: Facebook KMKK