Poznaj instruktorów KMKK

  grzegorz

Sensei Grzegorz Brucki (II DAN)

Współzałożyciel i Sekretarz KMKK, kwalifikowany instruktor sportu Karate Kyokushin, sędzia klubowy PZK. Treningi zaczął w 2001 roku w Kielcach. Od 2004 roku ćwiczył w Krakowskim Klubie Karate Kyokushin, a następnie w Wielickim Klubie Karate Kyokushinkai. Uczestnik wielu międzynarodowych i krajowych obozów szkoleniowych dla zawodników i instruktorów. Współorganizator licznych pokazów i obozów Karate Kyokushin.

  jakub  

Sensei Jakub Grzymek (I DAN)

Prezes KMKK, kwalifikowany instruktor sportu Karate Kyokushin. Treningi zaczął w 2001 roku, kwalifikacje instruktorskie uzyskał w 2010 roku. Przez lata trenował w UOS "Sokół" w Krakowie, pełniąc funkcję wiceprezesa Związku Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” Dzielnica Małopolska. Brał udział w wielu międzynarodowych i krajowych obozach szkoleniowych dla zawodników i instruktorów. Współorganizator licznych pokazów i obozów Karate Kyokushin.

 lech

Sensei Lech Wokal (I DAN)

Kwalifikowany instruktor sportu Karate Kyokushin. Trenuje nieprzerwanie od 1994 roku. Zaczynał w sekcji karate TKKF na Ugorku. Po rozwiązaniu sekcji przez kilka lat trenował w krakowskiej YMCA, by w 2020 roku wrócić do korzeni na Ugorku, tym razem w KMKK. Uczestnik wielu międzynarodowych i krajowych obozów szkoleniowych dla zawodników i instruktorów.
 
  krzysztof  

Senpai Krzysztof Starzyk (2 KYU)

Wiceprezes KMKK, asystent instruktora. Treningi Karate Kyokushin rozpoczął w 1985 roku. Przez lata trenował w Wielickim Klubie Karate Kyokushinkai. Uczestnik krajowych i międzynarodowych obozów szkoleniowych dla instruktorów i zawodników.

  maciej  

Senpai Maciej Grzymek (2 KYU)

Kwalifikowany instruktor sportu Karate Kyokushin. Treningi zaczął w 2000 roku, przez lata trenował w UOS "Sokół" w Krakowie. Uczestnik międzynarodowych i krajowych obozów szkoleniowych. Współorganizator licznych pokazów Karate Kyokushin.

  patryk  

Senpai Patryk Komsa (3 KYU)

Asystent instruktora. Treningi rozpoczął w 2009 roku w Stalowej Woli. Brał udział w Akademickich MP Karate Kyokushin, startuje także w zawodach lekkoatletycznych. Uczestnik krajowych obozów szkoleniowych.

  pawel  

Senpai Paweł Napieracz (4 KYU)

Asystent instruktora. Karate Kyokushin zaczął trenować wraz z otwarciem KMKK. Uczestnik krajowych obozów szkoleniowych.

  michal  

Senpai Michał Zander (4 KYU)

Kwalifikowany instruktor sportu Karate Kyokushin. Treningi Karate Kyokushin rozpoczął w krakowskiej YMCA, do KMKK dołączył w roku 2020. Uczestnik krajowych obozów szkoleniowych.

  krystian  

Senpai Krystian Kukułka (4 KYU)

Kwalifikowany instruktor sportu Karate Kyokushin. Przygodę z Karate Kyokushin rozpoczął w Połańcu, trenuje od 1992 roku. Uczestnik krajowych obozów szkoleniowych.

KMKK

Przekaż 1% podatku na KMKK:

KRS: 0000270261

z celem szczegółowym:

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai 9360

Kontakt

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai

Zadzwoń: 605 683 260, 606 664 558

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj: Facebook KMKK